.

.

Црно -бело пијано тркалезно спирално пелена торбички торби мумички ранец голем капацитет на торба за торбички за торбичка за нега на торба за бебиња за нега на беби

Црно -бело пијано тркалезно спирално пелена торбички торби мумички ранец голем капацитет на торба за торбички за торбичка за нега на торба

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Мулти-џеб со голем капацитет : Големина : 11 (л) x 7 (w) x157 (ч) инч за пелени, облека, шишиња и други материјали, како и клучеви, паричници и така натаму, за да се обезбеди доволно простор за потребни работи за одржување на совршен ред. Паметен дизајн : Дизајнот на отворен бек ви помага лесно да ги пронајдете потребните артикли во ранецот на пелена. Погодно е да се стават или отстранат производите од дното на торбата за пелена. Водоотпорен и отпорен на абење : Изработено од висококвалитетни, отпорни на вода и издржливи Оксфорд Ценвас, лесно е да се исчисти. Разновиден и стилски, тоа е добар избор за мама и тато. Погоден дизајн : Може да се користи како ранец, чанта или виси на превоз за бебиња. Тој е погоден за купување, туризам и други прилики. Обезбедување на квалитет : Може да ви помогне да заштедите пари, можете да добиете торба за пелена, торба за шише, две ленти за шетачи, подлога за промена. Мулти-џеб со голем капацитет : Големина : 11 (л) x 7 (w) x15.7 (ч) инч за пелени, облека, шишиња и други материјали, како и клучеви, паричници и така натаму, за да се обезбеди доволно простор за потребни работи за одржување на совршен ред. Паметен дизајн : Дизајнот на отворен бек ви помага лесно да ги пронајдете потребните артикли во ранецот на пелена. Погодно е да се стават или отстранат производите од дното на торбата за пелена. Водоотпорен и отпорен на абење : Изработено од висококвалитетни, отпорни на вода и издржливи Оксфорд Ценвас, лесно е да се исчисти. Разновиден и стилски, тоа е добар избор за мама и тато.

Други карактеристики

Најдобри понуди