.

.

Колекција На Кралица На Ковергер Мека Мат Кралска Виолетова, 0,12 Унца

Колекција На Кралица На Ковергер Мека Мат Кралска Виолетова, 0,12 Унца

DEN 78.24

Количина на стоки
Тековен

Деми-мат кармин Непречено се лизга. Мека завршница и кремасто чувство. Богата, навлажнувачка формула. Покријте девојка кралица колекција меки мат боја на усните-колекција на деми-мат нијанси на кармин дизајнирани специјално за дополнување на различни тонови на кожата. Пробајте ги нашите претрупан, деми-мат нијанси кои се чувствуваат меки и луксузни на вашите усни.

Други карактеристики

Најдобри понуди