.

.

Фаринок 1/3 Јога Мат Дебел, комплет за јога и комплети за почетници вклучуваат јога душеци со голема густина со мулти-јамки јога лента, блокови од јога, сет на лента з?

Фаринок 1/3 Јога Мат Дебел, комплет за јога и комплети за почетници вклучуваат јога душеци со голема густина со мулти-јамки јога лента,

DEN 879.84

Количина на стоки
Тековен

Дебели јога душеци за жени и мажи-Голем тренингот со матична тренингот со дебелина од 0,35 “(9мм), анти-солза со голема густина за совршена перница, обезбедува тампон заштита за 'рбетот, колковите, колената и лактите на тврдиот под -Сидерот на дизајнот обезбедува влечење со подот, во исто време им овозможува на вашите раце и нозе да имаат силен зафат за најголема удобност, поддршка и стабилност во јога-пракса. Не-лизгање и двострана површина : Кажете му збогум на лизгање и лизгање За време на вашите јога сесии, бидејќи двостраната површина што не се лизга обезбедува одличен зафат и стабилност, одржувајќи ве во место дури и за време на интензивни вежби. Комплетен сет на јога : Овој сет Блокови за поддршка, ленти за отпор, сидро на вратите и плен. Компактниот дизајн исто така го олеснува чувањето, заштедувајќи ви вреден простор во вашиот дом или студио. Премиум квалитет и вредност : Материјал со висока густина, површина што не се лизга, и целосниот сет на додатоци за јога го прават овој густ јога-матка да постави врвен избор за секој што сака да ја подобри својата јога-практика. Со својата прифатлива цена, таа нуди одлична вредност за парите. Дебели јога душеци за жени и мажи-Голем тренингот со матична тренингот со дебелина од 0,35 “(9мм), анти-солза со голема густина за совршена перница, обезбедува тампон заштита за 'рбетот, колковите, колената и лактите на тврдиот под. -Сидерот на дизајнот обезбедува влечење со подот, во исто време им овозможува на вашите раце и нозе да имаат силен зафат за најголема удобност, поддршка и стабилност во јога-пракса. Не-лизгање и двострана површина : Кажете му збогум на лизгање и лизгање За време на вашите јога сесии, бидејќи двостраната површина што не се лизга обезбедува одличен зафат и стабилност, одржувајќи ве во место дури и за време на интензивни вежби. Комплетен сет на јога : Овој сет Блокови за поддршка, ленти за отпор, сидро на вратите и плен. Компактниот дизајн исто така го олеснува чувањето, заштедувајќи ви вреден простор во вашиот дом или студио. Премиум квалитет и вредност : Материјал со висока густина, површина што не се лизга, и целосниот сет на додатоци за јога го прават овој густ јога-матка да постави врвен избор за секој што сака да ја подобри својата јога-практика. Со својата прифатлива цена, таа нуди одлична вредност за парите. Овој густ сет на јога мат, јога блокови е крајната опрема за јога поставена за почетници или напредни практичари. Анти-соблекувалната мат со висока густина обезбедува издржливост и удобност, што го прави совршен за секоја рутина за јога или тренинг. Двостраните површини што не се лизгаат обезбедуваат одличен зафат и стабилност, спречувајќи лизгања и повреди за време на пракса.

Други карактеристики

Најдобри понуди