.

.

Паметни Пондерирани Хула-Обрачи За Возрасни Губење На Тежината, 24 Делови Што Се Одвојуваат Обрач За Вклопување, 2 Во 1 Фитнес Масажа За Стомак Паметен Хула-Обрач, Одл

Паметни Пондерирани Хула-Обрачи За Возрасни Губење На Тежината, 24 Делови Што Се Одвојуваат Обрач За Вклопување, 2 Во 1 Фитнес

DEN 239.84

Количина на стоки
Тековен

●Висококвалитетни Материјали /Обрач За Вклопување На Тренингот Во изборот На материјали, избравме висококвалитетни материјали ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, кои можат ефикасно да спречат стареење на обрачот За Паметно Вклопување и да помогнат во продолжување на работниот век За разлика од обичниот обрач хула, овие надградени обрачи за вежбање се посоодветни за губење на тежината и тренингот. `+Нема Да Падне /Пондериран Обрач За Вклопување За Возрасни. Се става на половината и нема да падне за време на вежбање, така што почетниците исто така можат да го користат. Кога го користите Овој Обрач За Слабеење, телесните масти брзо ќе согоруваат. Брзината е 2 пати побрза од обичниот обрач за вежбање. Се препорачува да го користите 30 минути дневно, а секоја вежба може да согори 700 калории. ● Тивки Лежишта/Обрач За Слабеење Со Топка●кога вежбате, гравитационата топка ќе ротира 360 степени околу вас. Поврзани со него се 2 комплети тивки лежишта, кои сепак можат флексибилно да ротираат при ротација со голема брзина со низок шум, така што нашиот бесконечен обрач ќе ви донесе удобно спортско искуство. ①Прилагодлива Големина/Погодна За Различни Типови На Каросерии 24 слободно одвојливи и споени компоненти, дизајнот на бравата овозможува секоја компонента да биде цврсто поврзана заедно, операцијата е многу лесна, се разбира, исто така можете да го прилагодите обрачот за вежбање според вашите потреби.

Други карактеристики

Најдобри понуди