.

.

Гаоди Женски Сауна Костум Тренингот Пот Тело Обликувач

Гаоди Женски Сауна Костум Тренингот Пот Тело Обликувач

DEN 204.32

Количина на стоки
Тековен

ИЗМЕРЕТЕ ЈА ЛИНИЈАТА на ПОЛОВИНАТА и ИЗБЕРЕТЕ НАЈДОБРА ГОЛЕМИНА : овој тренер за половината работи малку голем,измерете ја линијата на половината и прочитајте ја Сликата на табелата со левата Големина ДО ГОЛЕМИНАТА НАДОЛУ,доколку има идеи,ве молиме контактирајте не повторно секогаш тука за да ви служиме Затворање на патент. Миење Раце Само. ВРВЕН МАТЕРИЈАЛ : неопренови со Врвен квалитет, промовирање на протокот на крв,зголемување на телесната температура,производство на 3 пати повеќе пот,ви помага да согорите повеќе калории,за здрав ефект на брзо губење на тежината. АПСОРБИРАЈТЕ НЕОПРЕНОВИ ОД ПОТ : топлиот елек брзо ја апсорбира потта за да ви овозможи секогаш да се исушите и свежите надвор,а тоа е идеален материјал за елек за сауна бидејќи е растеглив, издржлив и флексибилен. НАДГРАДБА НА ДИЗАЈНОТ НА ПАТЕНТ : Нашиот елек за сауна е опремен со силен патент среден отворен,носете и полетувајте лесно,исто така добро изработен со извонредно шиење,нема да биде лесно искинат и удобен за носење. СОВРШЕН ОБЛИКУВАЧ на ТЕЛОТО : кошулата од неопренови помага да се зголеми потта,да согорува маснотии и да се отстранат маснотиите за да се намали линијата на половината,да се израмни стомакот,исто така да се подобри поддршката за грбот и ' рбетот,да се подобри држењето на телото и да се обликува елегантна фигура.

Други карактеристики

Најдобри понуди