.

.

Ретро метален постер Водоводџијата го штити здравјето на нацијата метални калај знаци гроздобер плакета oreиден декор подарок за домашен кујнски канцелариски клуб

Ретро метален постер Водоводџијата го штити здравјето на нацијата метални калај знаци гроздобер плакета oreиден декор подарок за

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Приближна големина : 12x18 инчи (30х45,5 см) Стил на материјал : Калај / метал / гроздобер знак за калај / декорација на wallидови. Уникатен и роман постер за уметност во wallид од калај знак. Лесно е да се обеси : Дупките за завртки се пред-дупчат на аглите за лесно бесење. За безбедно ракување, рабовите на секоја етикета за калај мора да се превртат и да се прегрнат. Овој гроздобер метален калај знак е погоден за декорација во дома, гаражи, кафе, кујни, барови, машки пештери, бањи или други места. Може да се користи како wallидна декорација или како подарок за семејство, пријатели или колеги. Одлична услуга : Ние се гордееме со квалитетот. Ние нудиме одлични услуги за враќање и враќање на продажбата по продажбата. Ако имате прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не навреме, ние ќе ви одговориме што е можно поскоро. Ретро метален постер Водоводџијата го штити здравјето на нацијата метална калај знаци гроздобер плакета. Добредојдовте во нашата продавница. Ние сме специјализирани за правење знаци на железо и ние сме задоволни што го добивме вашето одобрение. Носталгичен ретро стил калај знак ретро метален постер wallид деко железо сликарство. За големината : 8x12 инчи (20x30cm). 12x16 инчи (30х40см). 12x17 инчи (30x43cm). 12x18 инчи (30х45,5 см). 16x24 инчи (40x64cm). Лесно е да се обеси : Постојат четири мали пред-дупчат дупки на секој агол на калај-ознаката. Лесно е да се обеси. Карактеристики : Креативен, едноставен и стилски ретро дизајн. Може да се постави на countertop или да се обеси на идот. Овие универзални и издржливи знаци на калај се отпорни на временски услови, водоотпорни, лесни за чистење и нема да избледат. Овој старомоден метален калај знак е погоден за многу места, како што се барови, кафулиња, ресторани, соби за билијард, хотели, декорација на wallидови од клубови, создавање едноставна и стилска атмосфера.

Други карактеристики

Најдобри понуди