.

.

Nikeенски женски Flyknit White-7.5

Nikeенски женски Flyknit White-7.5

DEN 526.88

Количина на стоки
Тековен

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Ранецот на Најк Бразилија ви дава многу организиран простор за да ја задржите вашата опрема во проверка и подготвена за следната авантура, дури и ако тоа е само од и од училиште или салата. Издржливиот дизајн е направен за да се задржи за секојдневна употреба. Овој производ е направен со најмалку 50% рециклирани полиестерски влакна. Подземниот главен оддел нуди безбедно складирање. Густо ткаен полиестер се спротивставува на испакнатините и гребените на секојдневниот транспорт.

Други карактеристики

Најдобри понуди