.

.

Црвена - ткаенина од кожа за шиење на кожа за чанти за чанти од чанти од чанти - Дебелина 0,6 мм

Црвена - ткаенина од кожа за шиење на кожа за чанти за чанти од чанти од чанти - Дебелина 0,6 мм

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Материјал : Кожена кожа од кожа Големина : 51 "x39" /1. Користете за : Создадете кожни кожни хеланки, јакни, здолништа, јакни и чанти за спојки, тапацир и многу повеќе!. Материјал : Кожена кожа од кожа. Големина : 51 "x39" /1. Користете за : Создадете кожни кожни хеланки, јакни, здолништа, јакни и чанти за спојки, тапацир и многу повеќе!.

Други карактеристики

Најдобри понуди