.

.

Четка За Тоалет Четка За Тоалет И Комплет Држач За Држач Монтиран На Ѕид Керамика Комплет За Чистење Тоалет За Хигиена Чистење На Тоалет Четка За Тоалетна Чинија

Четка За Тоалет Четка За Тоалет И Комплет Држач За Држач Монтиран На Ѕид Керамика Комплет За Чистење Тоалет За Хигиена Чистење На Тоалет

DEN 179.20

Количина на стоки
Тековен

●Елегантен и МОДЕРЕН ДИЗАЈН ● Зошто да ја изберете нашата четка за Тоалет? Тоа не е само алатка, туку и повеќе како декор за бања Brономската четка за тоалет е професионално дизајнирана за вашата бања, што ја прави вашата бања поуредна и помодерна. * Метална рачка, керамичка основа, држач за црн орев. * Изберете Северноамерикански орев, обложен со масло од восок од дрво за да ја заштитите и вратите природната боја на дрвото . * Главата на четката од 360 степени, меките влакна не ја оштетуваат глазурата, густите и силни влакна може да се исчистат во длабочина . * Изработени од висококвалитетни керамички материјали, лесни за нега, не лесни за бледнеење, долг работен век,. ●Елегантен и МОДЕРЕН ДИЗАЈН ● Зошто да ја изберете нашата четка за Тоалет? Тоа не е само алатка, туку и повеќе како декор за бања. Brономската четка за тоалет е професионално дизајнирана за вашата бања, што ја прави вашата бања поуредна и помодерна. * Метална рачка, керамичка основа, држач за црн орев. * Изберете Северноамерикански орев, обложен со масло од восок од дрво за да ја заштитите и вратите природната боја на дрвото . * Главата на четката од 360 степени, меките влакна не ја оштетуваат глазурата, густите и силни влакна може да се исчистат во длабочина . * Изработени од висококвалитетни керамички материјали, лесни за нега, не лесни за бледнеење, долг работен век,. ①ИЗДРЖЛИВАТА И ЕФИКАСНА четка за Четка може да го исчисти вашиот тоалет 360 длабоко и лесно да стигне до секој дел од него,како што е делот под раб.

Други карактеристики

Најдобри понуди