.

.

Убава 1пцбокс Молив Јасен Држач За Складирање Девојки Тркалезна Маса Домаќинство за Со Четка Кожа Пластични Чаши Контејнер За Бања Десктоп Кофа Жените Прикажуваат

Убава 1пцбокс Молив Јасен Држач За Складирање Девојки Тркалезна Маса Домаќинство за Со Четка Кожа Пластични Чаши Контејнер За Бања

DEN 1566.40

Количина на стоки
Тековен

Пластика Држач За Четка за шминка : тркалезниот држач е елегантен, добро го краси вашиот дом и маса. Јасен Држач За Четка За Шминка : Исто Така, може да биде добар избор за подарок за вашите пријатели или вашите семејства, тие ќе го направат тоа. Организатор на козметика : дизајн На Вентилација, прилагодлив режим, дизајн на дупка за вентилација, вентилација. Држач За Четка За Шминка Патување : Исклучителна тркалезна форма и дизајн на капакот е похигиенски и уреден. Држач за молив За Биро : дизајн Со Голем капацитет, заштедете простор за складирање. Практично за употреба. Држач За Четка за шминка : тркалезниот држач е елегантен, добро го краси вашиот дом и маса. Јасен Држач За Четка За Шминка : Исто Така, може да биде добар избор за подарок за вашите пријатели или вашите семејства, тие ќе го направат тоа. Организатор на козметика : дизајн На Вентилација, прилагодлив режим, дизајн на дупка за вентилација, вентилација. Држач За Четка За Шминка Патување : Исклучителна тркалезна форма и дизајн на капакот е похигиенски и уреден. Држач за молив За Биро : дизајн Со Голем капацитет, заштедете простор за складирање. Практично за употреба. Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики на кутијата за складирање-тркалезниот држач е елегантен, добро го краси вашиот дом и маса. - Големина : 23,00Х10, 50Х10, 50см/9, 04Х4, 13Х4, 13ин.

Други карактеристики

Најдобри понуди