.

.

Qualtech #55 Кобалт Работник Должина Вежба Малку, DWDCO55

Qualtech 55 Кобалт Работник Должина Вежба Малку, DWDCO55

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Тешка Поделба Точка Кобалт Челик Работник Должина Вежба Малку. Флејта Должина 7/8. Тешка Поделба Точка. Кобалт Челик Работник Должина Вежба Малку. Флејта Должина 7/8. Тешки Сплит Точка, Кобалт Челик, Работник Должина Вежба Малку, Големина : 55, Декември.0520, Флејта Должина 7/8, Вкупната Должина 1-7/8,.

Други карактеристики

Најдобри понуди