.

.

Fevas со должина од 6мм мозочен удар 8мм диа нишка масло од маслото за шок амортибер

Fevas со должина од 6мм мозочен удар 8мм диа нишка масло од маслото за шок амортибер

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Праволинеарно движење за пневматско и хидраулично Има ефект на апсорбирање на мек шок затоа што функцијата за регулирање на само-притисок. Пролетта може брзо да ја ресетира клипот на шипката да предизвика совршено движење на вентилот за проверка.admin Accountid = 223277991. Праволинеарно движење за пневматско и хидраулично. Има ефект на апсорбирање на мек шок затоа што функцијата за регулирање на само-притисок. Пролетта може брзо да ја ресетира клипот на шипката да предизвика совршено движење на вентилот за проверка.admin Accountid = 223277991. Мозочен удар со должина од 6мм 8мм диа нафта масло за притисок на маслото за шок Амортиерскрипција на терминот и внимателноста : Име на производот Пневматски амортизери за шок бр. AC0806-2 Stroke 6mm/ 0.23 "Дијаметар на шипката 3мм/ 0,11" собесен дијаметар 8мм/ 0,31 "Севкупна големина 50 x 12mm/ 1,9" x 0,4 "(L*D) боја црна, пластика од портокал, метална тежина 13 Gpackage содржина на содржина од 1 x пневматски масло.

Други карактеристики

Најдобри понуди