.

.

CZKE SPD Заменете го модуларниот AC 275V 385V 420V Вметнувања за замена за заштитен уреди за заштита на молња со молња

CZKE SPD Заменете го модуларниот AC 275V 385V 420V Вметнувања за замена за заштитен уреди за заштита на молња со молња

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Заштита на електрична енергија : Инсталацијата е едноставна и удобна за употреба, што ефикасно ги штити електричните уреди Школка е изработена од ретардант на пламен на компјутер; може да се користи со прекинувачот на колото на кутијата за дистрибуција. Ефект на заштита на гром : Спречете ја опасноста од гром, заштити безбедност, брз одговор, добар ефект на заштита на гром. Квалитетни материјали : Користејќи квалитетни материјали, силни и издржливи, има долг животен век. Широко користено : широко користено во работилници, кутии за набудување на отворено, компании, домаќинства, тој е погоден за новиот систем за производство на соларна енергија на енергија и ја штити струјата на молња поврзана со цевката, директната молња или друг моментален пренапон. Заштита на електрична енергија : Инсталацијата е едноставна и удобна за употреба, што ефикасно ги штити електричните уреди. Школка е изработена од ретардант на пламен на компјутер; може да се користи со прекинувачот на колото на кутијата за дистрибуција.

Други карактеристики

Најдобри понуди