.

.

Роза мултифлора thunb рози цвеќиња бебешки торбички торби ранец за промена на торбата за промена на торбата

Роза мултифлора thunb рози цвеќиња бебешки торбички торби ранец за промена на торбата за промена на торбата

DEN 559.84

Количина на стоки
Тековен

Големина на ранецот : 106lx 7,8 WX 14 H инчи. Голем капацитет : 1 главен џеб и 2 странични џебови, 1 преден патент џеб и 4 внатрешни џебови. Има доволно простор да ги организира бебето и мама суштината, одржувањето на сè е во совршен редослед. Разумен дизајн : Усвојување на двоен патент дизајн со прилагодливи ленти за рамо, лесно е да го земете она што ви треба додека го отворате патентот, што е навистина добро кога држите бебе во рака. Прилагодливите ленти за рамо спречуваат затегнување на вратот, избегнувајте да ги повредите рамената. Погодно и лесен : Овој ранец може да се користи како ранец за бебиња, чанта или да биде обесена на шетач за да ги ослободите рацете, што го прави идеален за долга прошетка со шетач. Мулти-функција : Не можете да ја користите нашата торба како ранец или чанта за мама/тато, туку може да биде и нормален ранец за патување, училиште, работа, шопинг или патување. Погодно е за скоро сите активности на отворено. Големина на ранецот : 10.6lx 7,8 WX 14 H инчи. Голем капацитет : 1 главен џеб и 2 странични џебови, 1 преден патент џеб и 4 внатрешни џебови. Има доволно простор да ги организира бебето и мама суштината, одржувањето на сè е во совршен редослед. Разумен дизајн : Усвојување на двоен патент дизајн со прилагодливи ленти за рамо, лесно е да го земете она што ви треба додека го отворате патентот, што е навистина добро кога држите бебе во рака. Прилагодливите ленти за рамо спречуваат затегнување на вратот, избегнувајте да ги повредите рамената. Погодно и лесен : Овој ранец може да се користи како ранец за бебиња, чанта или да биде обесена на шетач за да ги ослободите рацете, што го прави идеален за долга прошетка со шетач. Мулти-функција : Не можете да ја користите нашата торба како ранец или чанта за мама/тато, туку може да биде и нормален ранец за патување, училиште, работа, шопинг или патување.

Други карактеристики

Најдобри понуди