.

.

Цветни торби со цвеќиња со пелена, мумија ранец со голем капацитет, торба за торбичка за патувања за нега за бебиња

Цветни торби со цвеќиња со пелена, мумија ранец со голем капацитет, торба за торбичка за патувања за нега за бебиња

DEN 543.84

Количина на стоки
Тековен

Мулти-џеб со голем капацитет : Големина : 11 (л) x 7 (w) x157 (ч) инч за пелени, облека, шишиња и други материјали, како и клучеви, паричници и така натаму, за да се обезбеди доволно простор за потребни работи за одржување на совршен ред. Паметен дизајн : Дизајнот на отворен бек ви помага лесно да ги пронајдете потребните артикли во ранецот на пелена. Погодно е да се стават или отстранат производите од дното на торбата за пелена. Водоотпорен и отпорен на абење : Изработено од висококвалитетни, отпорни на вода и издржливи Оксфорд Ценвас, лесно е да се исчисти. Разновиден и стилски, тоа е добар избор за мама и тато. Погоден дизајн : Може да се користи како ранец, чанта или виси на превоз за бебиња. Тој е погоден за купување, туризам и други прилики. Обезбедување на квалитет : Може да ви помогне да заштедите пари, можете да добиете торба за пелена, торба за шише, две ленти за шетачи, подлога за промена. Мулти-џеб со голем капацитет : Големина : 11 (л) x 7 (w) x15.7 (ч) инч за пелени, облека, шишиња и други материјали, како и клучеви, паричници и така натаму, за да се обезбеди доволно простор за потребни работи за одржување на совршен ред. Паметен дизајн : Дизајнот на отворен бек ви помага лесно да ги пронајдете потребните артикли во ранецот на пелена. Погодно е да се стават или отстранат производите од дното на торбата за пелена. Водоотпорен и отпорен на абење : Изработено од висококвалитетни, отпорни на вода и издржливи Оксфорд Ценвас, лесно е да се исчисти. Разновиден и стилски, тоа е добар избор за мама и тато.

Други карактеристики

Најдобри понуди