.

.

Коњски скелети торба за пелена ранец Стилски породилно торбичка мултифункционална водоотпорна туристичка медицинска сестра рамо дневна пакет

Коњски скелети торба за пелена ранец Стилски породилно торбичка мултифункционална водоотпорна туристичка медицинска сестра рамо дневна пакет

DEN 847.84

Количина на стоки
Тековен

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Овој водоотпорен мултифункционален ранец на медицинска сестра е изработен од водоотпорна полиестерска ткаенина. Главен џеб за капацитет + страничен џеб + предна патент џеб + мала кутија за складирање, дизајн со повеќе џеб. Торбата за пелена специјално дизајнирана за млади родители е водоотпорна, лесна за грижа, машина за перење и миење на рацете. Голем капацитет и мултифункционален дизајн, пространа и независна област за складирање на шише, поудобно за употреба. Може да се користи како торба за пелена, ранец за патувања, ранец на лаптоп и така натаму. Модерен и елегантен ранец на медицински сестри, издржлив, практичен и мултифункционален дизајн. Ние нудиме различни персонализирани обрасци за да изберете. Кога патувате, секогаш ќе го покажете вашиот вкус и личност. Тие се исто така соодветни како Божиќни подароци и новогодишни подароци. , Подароци за Денот на мајката, подароци за роденден или сувенири од комерцијални настани, итн. Овој водоотпорен мултифункционален ранец на медицинска сестра е изработен од водоотпорна полиестерска ткаенина. Главен џеб за капацитет + страничен џеб + предна патент џеб + мала кутија за складирање, дизајн со повеќе џеб. Торбата за пелена специјално дизајнирана за млади родители е водоотпорна, лесна за грижа, машина за перење и миење на рацете. Голем капацитет и мултифункционален дизајн, пространа и независна област за складирање на шише, поудобно за употреба.

Други карактеристики

Најдобри понуди