.

.

Промена на подлогата за водоотпорни, апсорбирачки мениски капаци на подлогата, ултра мека и дише, машина што може да се пее

Промена на подлогата за водоотпорни, апсорбирачки мениски капаци на подлогата, ултра мека и дише, машина што може да се пее

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Меки и дишечки материјали за деца : И двата од овие два вида на облоги што се менуваат се прават со употреба на ултра меки материјали кои се добри за вашите малечки. Поранешниот е направен од бамбус ткаенина, а вториот е направен од памук. Или едно му нуди на вашето бебе удобно и меко променливо време на пелена. Широко користен и суштински за секој родител : овие екстра долги големина на облоги за промена на подлогата работат исклучително добро за бебињата! За разлика од другите облоги што се менуваат подложни, кои се премногу мали за да го покријат вашето место за промена, нашите внимателни дизајни се доволно големи за да ги ставите на секое место за заштита. Преносни и мулти-користени : Овие два вида на облоги за промена на подлогата се лесни за носење, без оглед каде одите. Она што треба да направите е да преклопите еден од нив и потоа да ја ставите во торбата. Машинска миење и лесна за грижа : И двата од овие два производи се машини што се перат. Кога тие се валкани, можете само да ги ставите во машината за перење и да се исушат на тивок оган. Гарант за живот на Билобан : Квалитетот на Билобан на кој може да му верувате. Ако овие облоги што се менуваат во подлогата не ги задоволат вашите потреби од која било причина, можете да изберете да ги замените или само да ги вратите парите. Не е поставено прашање!. Меки и дишечки материјали за деца : И двата од овие два вида на облоги што се менуваат се прават со употреба на ултра меки материјали кои се добри за вашите малечки. Поранешниот е направен од бамбус ткаенина, а вториот е направен од памук. Или едно му нуди на вашето бебе удобно и меко променливо време на пелена.

Други карактеристики

Најдобри понуди