.

.

Лилибели со голем капацитет пелена тота на мачка торба Мама ранец за нега на бебиња, индиска мандала стилска мултифункционална водоотпорна пакет за патувања наназ

Лилибели со голем капацитет пелена тота на мачка торба Мама ранец за нега на бебиња, индиска мандала стилска мултифункционална водоотпорна пакет

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Висок квалитет - Ранецот на пелена е направена со нашата премија ткаенина од платно од Оксфорд, која е водоотпорна, издржлива и цврста! Димензии на производот - 11 инчи (L) x 7 инчи (W) x15,7 инчи (H) Голем капацитет - Голем главен оддел, посебни џебови за складирање, вклучувајќи изолирани џебови, тоа е многу елегантно и погодно за многу прилики како шопинг, патување, екскурзија, излегување и сл. Креирано за подобрување на вашиот живот : ќе го сакате нашиот умен дизајн и уникатни карактеристики што Направете го вашиот живот полесен- Погодното отворање со широко уста и задниот отвор за заден патент за лесен пристап во главниот оддел.

Други карактеристики

Најдобри понуди