.

.

Ранец на црвена вреќа со змеј, водоотпорна мама торба со голем капацитет ранец

Ранец на црвена вреќа со змеј, водоотпорна мама торба со голем капацитет ранец

DEN 799.84

Количина на стоки
Тековен

Полиестерска крпа со водоотпорен ефект Мултифункционална торба за пелена со повеќе џебови и голем капацитет. Стилска и издржлива торба за бебиња со прилагодлива лента и страничен патент за попогодна употреба. Одлично како ранец и чанта како подарок за нови татковци и нови мајки, тоа е практично во ресторани, на отворено и многу повеќе. Стилската торба со мама има џеб од главен волумен + странични џебови + предна патент џеб + мала кутија за складирање, за да можете да спуштите пелени и други предмети без товар. Полиестерска крпа со водоотпорен ефект. Мултифункционална торба за пелена со повеќе џебови и голем капацитет. Стилска и издржлива торба за бебиња со прилагодлива лента и страничен патент за попогодна употреба. Одлично како ранец и чанта како подарок за нови татковци и нови мајки, тоа е практично во ресторани, на отворено и многу повеќе. Стилската торба со мама има џеб од главен волумен + странични џебови + предна патент џеб + мала кутија за складирање, за да можете да спуштите пелени и други предмети без товар.

Други карактеристики

Најдобри понуди