.

.

Леопард печати мумички ранец за пелена торбички торби рамената на рамената торба со голем капацитет за нега на бебиња

Леопард печати мумички ранец за пелена торбички торби рамената на рамената торба со голем капацитет за нега на бебиња

DEN 1023.84

Количина на стоки
Тековен

Време на испорака на логистика : Нормалното обично време на испорака на логистика е 10 до 15 дена, забрзано пристигнување на логистика во рок од 5 до 12 дена Најдобар квалитет : Леопард печати Мајки ранецот е изработен од висококвалитетна ткаенина од платно од платно, која е водоотпорна, издржлива и цврста, исто така лесна за чистење, а подебелите ленти со рамо на рамото спречуваат затегнување на вратот, избегнувајте да ги повредувате рамената. Голем капацитет : Големината на рамената на рамената е 11 инчи (L) x 7 инчи (W) x15,7 инчи (H), голем капацитет, пространа, една торба за главен капацитет, две странични џебови, еден преден патент џеб, осум мали кутии за складирање , Мулти-џеб дизајн, страничен патент, лесен за одземање, пространа и независна област за дизајн на шише, поудобно за употреба. Мулти функција : модерен персонализиран дизајн, издржлив, стилски, прилагодлива должина на лентата. Се користи како торба за пелена, торба за пелена, ранец за патувања, ранец на лаптоп, за млада мама, погодна за играње многу работи кога бебето ќе излезе. Совршен подарок : Одличен подарок за прв пат мајка и тато, може да се користи како торба за пелена, ранец за патувања, ранец на лаптоп, секојдневен дневен пакет, исто така може да виси на колички. Тоа е многу елегантно и погодно за многу прилики, како што се шопинг, ресторани , Патување, итн. Исто така, доаѓа со водоотпорни џебови. Време на испорака на логистика : Нормалното обично време на испорака на логистика е 10 до 15 дена, забрзано пристигнување на логистика во рок од 5 до 12 дена. Најдобар квалитет : Леопард печати Мајки ранецот е изработен од висококвалитетна ткаенина од платно од платно, која е водоотпорна, издржлива и цврста, исто така лесна за чистење, а подебелите ленти со рамо на рамото спречуваат затегнување на вратот, избегнувајте да ги повредувате рамената. Голем капацитет : Големината на рамената на рамената е 11 инчи (L) x 7 инчи (W) x15,7 инчи (H), голем капацитет, пространа, една торба за главен капацитет, две странични џебови, еден преден патент џеб, осум мали кутии за складирање , Мулти-џеб дизајн, страничен патент, лесен за одземање, пространа и независна област за дизајн на шише, поудобно за употреба. Мулти функција : модерен персонализиран дизајн, издржлив, стилски, прилагодлива должина на лентата. Се користи како торба за пелена, торба за пелена, ранец за патувања, ранец на лаптоп, за млада мама, погодна за играње многу работи кога бебето ќе излезе.

Други карактеристики

Најдобри понуди