.

.

Бебе пелена за пелена, патувачка торба, ранец на мама, многу за мама тато за девојки подароци

Бебе пелена за пелена, патувачка торба, ранец на мама, многу за мама тато за девојки подароци

DEN 1022.40

Количина на стоки
Тековен

【Карактеристики на производот】 Големина : 11 (л) x 7 (w) x 15,75 (ч) инчи; Тежина помала од 2 килограми, добивате лесен ранец на пелена што може да биде преполна со многу работи, доволно за да ги задржи најважните бебиња Торбата за пелена има голем капацитет, но лесен за носење, намалување на вашиот товар. 【Водоотпорен материјал】 Овој ранец е изработен од водоотпорна полиестерска ткаенина, не треба да се грижите кога излегувате на денови за дожд. 【Голем капацитет】 Расадник торба има затворање на патент на врвот за лесно складирање и извадете работи што ви се потребни, мулти џебови со доволно простор за да ги гарантирате сите ваши носења, вклучително и шише за медицинска сестра, пелена, хартија за ткиво, облека за бебиња итн Торбата Вил ќе ви помогне многу, нема да бидете луди повторно затоа што можете лесно да ги најдете вашите работи. 【Мулти-функции】 Има врвна рачка за лесно носење, што може да се користи како торба за торбичка, ранец, училишна торба, торба за пелена за нега на бебиња, дневен пакет, торбичка, ранец на лаптоп. Погоден е за мама која има многу работи за своите момчиња или девојчиња кога се дружи. 【Совршен подарок】 Идеален подарок за нови родители или нова мајка да се справи со сите ваши работи, симпатичната прекрасна форма на лисица може да биде подарок за туш за бебиња. Стилски, лесно се совпаѓаат со вашето секојдневно облекување, нашата торба за пелена е дизајнирана со стил, дефинитивно ќе го сакате изгледот на тоа. Нема потреба да се грижите за да изгледате помалку мода додека носите многу работи за бебиња, со овој ранец, можете да изгледате уште повеќе стилски. Оваа торба за пелена може да се користи и како ранец за патувања, чантата, исто така; Стилскиот дизајн се совпаѓа со сè што носите, што ја прави торбата со нечисти подеднакво да одат на мама, жени, девојчиња и мажи, идеални за нега на бебиња за време на шопинг, патување итн. Пријателски за корисници, многу оддели за организатор на нашата торба за пелена со многу мулти- Функционални посебни џебови за складирање за да зачувате сè што ќе ви треба за вашето малечко внатре и најдобриот дел за тоа е што е водоотпорен, лесен за употреба, траен и лесен, што ви помага да ги направите работите поедноставни.

Други карактеристики

Најдобри понуди