.

.

Доквеом бел печат на ноктите на нозете Кратки плоштад лажни нокти на нозете со исклучителен дизајн на пеперутка целосна покривка лепак на ноктите на пети летни пла

Доквеом бел печат на ноктите на нозете Кратки плоштад лажни нокти на нозете со исклучителен дизајн на пеперутка целосна покривка лепак на

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

24 парчиња двојни странични налепници за лепак-лепак-лепети јазичиња 1*дрвени налепници чисти и притиснете ги задните кутикули со дрвена налепница. 1*Датотека за нокти - Нежно користете ја датотеката со гламера и да ја полирате површината на ноктите за подобро вклопување. 1* Подлога за алкохол -Користете ја подлогата за подготвување алкохол за да ги отстраните влагата и маслото на ноктите. 【Што добивате?】 Доквеом бел акрилен печат на ноктите на нозете Содржи 24 парчиња целосни покритие кратки лажни нокти на пети, 24 парчиња лепило на налепници за нокти, 1*мини датотека за нокти и 1*дрвен стап. Лесно е да се прилагоди DIY вашиот моден салон за лажни нозе. 【Целосно големини на усогласеност】 Press Press на ноктите за жени со 12 големини за да ги задоволат потребите на луѓето со различна големина. Најсоодветни летни акрилни нокти за себе. 【Долготрајни и безбедни】 Нашите вештачки нокти се направени од висококвалитетен материјал за ABS и лесен за грижа. Со нормална грижа, овие акрилни нокти што можат да се користат, живеат до 2 недели (ако сакате да трае подолго, користете лепак). 【Повеќекратна апликација】 Доквеом лажни нокти на нозете за жени со исклучителен дизајн, ставете ја и ќе ја сакате засекогаш, што е совршено за патување, свадби, селфи, прикажување, датира, секојдневно, изненадување, шопинг, забава, невеста, нова година, лето, пролет. 【За по продажбата garantee】 Ако треба да вратите бели лажни нокти на пети, ве молиме, чувајте го интегритетот на пакувањето на производот. Ве молиме слободно испратете ни порака ако имате какви било прашања во врска со нашиот производ и ние ќе ви ги вратиме за 24 часа. 【Што добивате?】 Доквеом бел акрилен печат на ноктите на нозете Содржи 24 парчиња целосни покритие кратки лажни нокти на пети, 24 парчиња лепило на налепници за нокти, 1*мини датотека за нокти и 1*дрвен стап.

Други карактеристики

Најдобри понуди