.

.

Трико 36024 1 Банда Далечински Апликатор Заграда, 1/4 Цевка, 17/64 Монтажа Дупка Дијаметар

Трико 36024 1 Банда Далечински Апликатор Заграда, 1/4 Цевка, 17/64 Монтажа Дупка Дијаметар

DEN 466.08

Количина на стоки
Тековен

Заградите за апликатори од серијата с обезбедуваат лесен начин за монтирање на апликаторите Трико во апликации за далечинско монтирање Овие загради се користат со диспензери со целосен проток. Цврсто истиснување на челик, никел обложен за издржлива инсталација. Монтажа дупка и 1/4" цевки конектор поедноставува инсталација. Прилагодлив за абење на четката. Заградите за апликатори од серијата с обезбедуваат лесен начин за монтирање четки За апликатори Трико во апликации за далечинско монтирање. Овие загради се користат со диспензери со целосен проток.

Други карактеристики

Најдобри понуди