.

.

семпода Масло Истури Мат,Гаража Кат Мат, Премија Абсорбента Мат-Содржи Течности,Штити Подот,Апсорбира Материјали,Анти-Лизгање И Водоотпорен Поддршка,Автомобил По?

семпода Масло Истури Мат,Гаража Кат Мат, Премија Абсорбента Мат-Содржи Течности,Штити Подот,Апсорбира Материјали,Анти-Лизгање И Водоотпорен

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Совршен материјал : абсорбента материјал и нелизгачка подлога Горниот абсорбентен филц материјал брзо го апсорбира маслото. Водоотпорната, нелизгачка подлога спречува истекување на течност и спречува извалкање на подот во гаражата и го спречува неговото движење. Спречете истекување и истурање на течност : Кога се поправате на дното на автомобилот, можете да ја ставите подлогата под сливот што протекува масло за да спречите истекување и истурање на маслото од автомобилот, спречувајќи нечистотија на тркалата да го обои подот и да го заштити подот на гаражата од истекување и истурање. Лесно за чистење : нашите душеци се многу издржливи. Кога подлогата ќе стане мрсна или валкана, само исплакнете ја со вода или машинско перење, а потоа исушете ја за повторна употреба, но не заборавајте да ја избелите. Лесен за инсталирање и употреба : Лесен за сечење, само пар ножици лесно можат да го отсечат дополнителниот дел од подлогата за употреба на други места.

Други карактеристики

Најдобри понуди