.

.

MAHLE C26515 Моторот Течноста За Ладење Излез Заптивка

MAHLE C26515 Моторот Течноста За Ладење Излез Заптивка

DEN 1084.80

Количина на стоки
Тековен

Сите Машки Оригинални дихтунзи ги исполнуваат или надминуваат оригиналните спецификации на опремата обезбедувајќи ги најдобрите достапни производи за запечатување Mahle Оригинални дихтунзи користи ОЕ еквивалент или подобри материјали во сите наши дихтунзи. Махле Оригинални дихтунзи е лидер Во Домашните, Азиските и Европските апликации. Содржината На Оригиналните дихтунзи НА МАХЛЕ се спакувани во фиока завиткана во смалување, што ви дава дополнителна сигурност да знаете дека ги имате вистинските делови, пред да го отворите пакувањето. Мале Оригиналните дихтунзи обезбедуваат производи за запечатување од светска класа на кои Им веруваат Оем И Техничари ширум светот.

Други карактеристики

Најдобри понуди