.

.

РОКОЛ-Сафир Аква-Сил Имајќи Маст Калај 500гр

РОКОЛ-Сафир Аква-Сил Имајќи Маст Калај 500гр

DEN 409.12

Количина на стоки
Тековен

Производи за одржување 1 х рокол сафир аква-сил имајќи маст калај 500грокол сафир аква-сил е силиконска маст со одлична стабилност на висока температура, што е шема за подзаконски акти во велика британија одобрена за употреба со вода за пиење. Сафир аква-сил, исто така, нуди добра отпорност на хемикалии, масла, вода и гасови. Тоа е просторно со повеќето пластика и гуми. велика британија вода подзаконски акти шема одобрени производ. температурен опсег од -40° c до + 200° c.

Други карактеристики

Најдобри понуди