.

.

Blck бела полко -точка торба за пелена ранец со промена на торби за девојчиња за девојчиња девојчиња девојчиња мама торба

Blck бела полко -точка торба за пелена ранец со промена на торби за девојчиња за девојчиња девојчиња девојчиња мама торба

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

(Погодна големина на просторот) : 1 x Главен простран оддел за облека, млеко, пелена и др 2 x странични џебови за марамчиња, чадор, шише, итн. 1 x преден патент џеб за крпи, итн. Внатрешниот простор. Големината на оваа торба за пелена е 10,6 L x 7,8 W x 14 H инчи, само 1,6lb, лесна. (Модерен дизајн и издржливи материјали : : Оваа торба за пелена е изработена од врвна ткаенина од твил, која е отпорна на абразија, дамка и солза. Со помош на засилени рабови на лентата и рачката на рамото, торбата со мама има подолг сервисен живот. Дизајн на рамно дно, застанете независно. Во исто време, има сува и влажна торба за раздвојување, која може да задржи топли крпи и валкана облека, за да се изолира нечистотијата и да се одржи здрав. (Повеќе од мама торба) : Унисекс дизајнот ја прави торбата за пелена убав избор и за мама и за тато, без оглед дека имате бебе или девојче. Тоа не е само торба за пелена кога вашите деца се само мали бебиња, туку и разноврсни како чаша за книги кога бебињата растат, патуваат ранец за семејство со, подароци за нови мајки и тато, подароци за туш за бебиња, новогодишни подароци за жена или бремени пријатели итн. (Лесно за чистење) - Внатрешниот џеб е многу лесен за бришење, не треба да се плашите од истурање на млеко или широко отворање на вода за брз пристап до предметите на бебето - широк дизајн на отворање, како и патент -размавта Во задниот дел, погодно за родителите да ги дознаат предметите на бебето побрзо додека ја чуваат торбата пригушка и добро организирана. Без брзање и нема хаос на патот за патување, шопинг, итн. Поддржливите ленти за прилагодување на рамената на пената ќе го ослободат стресот. (Совршени идеи за подароци за момчиња за девојчиња мажи мама мама) Ова е стилска и вреќа за пелена со голем капацитет.

Други карактеристики

Најдобри понуди