.

.

Модернистичките корали со цела куќа, изветвени корални фигурини, сет од 2, апстрактна скулптура, бела завршница, алуминиум со рачно фрлање, база на галерии, високи 9,7

Модернистичките корали со цела куќа, изветвени корални фигурини, сет од 2, апстрактна скулптура, бела завршница, алуминиум со рачно фрлање,

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Тенок испреплетени гранки во светло бел вентилатор и ги прави овие привлечни апстрактни корални композиции да се издвојуваат на полиците со инспирација од морето и природата Рачно изработено со безвременски квалитет кој е секогаш во стил, тој е направен алуминиум. Ова парче произведено од ателје е обликувано, рачно и полирано мазно на допир. Бидејќи е рачно изработено, варијациите во изгледот треба да се очекуваат и слават. Секоја ставка е уникатна и ниту една не е баш слична. Добро со големина, ова парче се мери на следниов начин : 8,75 L x 2,25 W x 9,75 ч инчи, 1 lbs (22 L x 6 W x 25 h cm, 464 грама) и 11,75 L x 2,75 W x 13,5 ч инчи, 1,75 фунти (30) (30 lbs (30 (30 L X 7 W X 34 H cm, 766 грама). Монтирани на правоаголна галерија база. Акцент визуелни аранжмани со ова привлечно уметничко дело што се омажи за природна и апстрактна инспирација. Совршено е да додадете прскање на крајбрежната боја на полица, биро или на прицврстување на цветни, фотографии или други дисплеи. Тенок испреплетени гранки во светло бел вентилатор и ги прави овие привлечни апстрактни корални композиции да се издвојуваат на полиците со инспирација од морето и природата. Рачно изработено со безвременски квалитет кој е секогаш во стил, тој е направен алуминиум.

Други карактеристики

Најдобри понуди