.

.

ПРЕКУ ШАЛТЕР 6604 Пренос Течност Пополнете Адаптер

ПРЕКУ ШАЛТЕР 6604 Пренос Течност Пополнете Адаптер

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Димензии на пакетот : 3,81 см (Л) х 11,938 см (В) х 16,764 см (Ч) Количина На Пакетот : 1. Тип На Производ : Авто Додаток. Земја На Потекло : Сад. Ова е потребна алатка за полнење или додавање течност во автоматскиот менувач 5 R55 W што се користи на 2003-понови Истражувачи На Форд. Упатства За работа : Отстранете го приклучокот за полнење од преносот; инсталирајте Број 6604; пополнете го преносот за да го поправите нивото на течноста; отстранете Број 6604; и повторно инсталирајте го приклучокот за полнење во преносот. Техничарите се решавачи на проблеми кои не се плашат од пот на веѓите и маснотии на рацете. Тие обезбедуваат висококвалитетни услуги кои бараат висококвалитетни алатки. Кога им е потребна сигурна алатка, тие знаат дека можат да зависат од алатките ПРЕКУ ШАЛТЕР за испорака. Компанија за Алатки оватона за долги релации-гордо дизајнирање и производство На американски специјализирани алатки за услуги, дијагностика и опрема за продавници од 1925 година.

Други карактеристики

Најдобри понуди