.

.

Спектро 4 Мотоцикл Мотор Лубрикант 20в50 Масло

Спектро 4 Мотоцикл Мотор Лубрикант 20в50 Масло

DEN 555.68

Количина на стоки
Тековен

Ги одржува чисти картерите на мотоциклите Го продолжува животниот век на моторот и менувачот. Обезбедува непречено и тивко менување. Ги надминува сите барања за гаранција за производство. Се препорачува за употреба кај сите четиритактни мотоцикли.

Други карактеристики

Најдобри понуди