.

.

Протекување Масло Заптивка Моторно Масло Горење И Истекување Поправка &засилувач; Висока Километража Серво Волан Поправка, 16 мл.

Протекување Масло Заптивка Моторно Масло Горење И Истекување Поправка &засилувач; Висока Километража Серво Волан Поправка, 16 мл.

DEN 1304.00

Количина на стоки
Тековен

Производ 1 : Оваа Синтетичка Мешавина Со Врвен Квалитет Работи Со Сите Видови Моторно/Моторно Масло, Вклучувајќи Обична Нафта, Голема Километража, Синтетички Мешавини И Целосно Синтетички Формули Производ 1 : Работи Во Сите Бензински И Дизел Мотори, Вклучувајќи Турбо Полнач, Еко Поттик, Хибридни, Па Дури И Тркачки Мотори, Вклучувајќи 3, 4, 5, 6, 8 И 10 Цилиндрични Мотори Во Сите Автомобили, Камиони, Комбиња И Теренци. Производ 1 : Може Да Се Користи И Во Тешки Апликации, Како И Трактори, Чамци ,v, Мотоцикли (Вклучувајќи Влажна Спојка), Атв, Опрема За Тревник. Производ 1 : Во Повеќето Случаи Проблемот Со Истекување На Маслото Ќе Се Поправи Со Една Доза. Сепак, За Најдобри Резултати И За Да Спречите Повторување На Проблемите, Користете Со Секоја Друга Промена На Маслото Или Еднаш Годишно. Производ 2 : Ги Враќа перформансите и го измазнува тврдото управување. Производ 2 : Тивки пискаат и бучни пумпи. Производ 2 : Престанува протекување. Производ 2 : Услови печати. Оваа Синтетичка Мешавина Со Врвен Квалитет Работи Со Сите Видови Моторно/Моторно Масло, Вклучувајќи Обична Нафта, Голема Километража, Синтетички Мешавини И Целосно Синтетички Формули. Ние сме тим од ентузијасти и експерти кои создаваат незаборавни искуства со секој од нашите клиенти. Со речиси 70-годишно искуство во помагање на секојдневните сопственици на автомобили да ги поправат протекувањата, имаме евиденција за успех и долга историја што ја покажува нашата посветеност и страст да им помогнеме на возачите од сите нивоа на искуство. Ќе видите дека нашата страст блеска во се што правиме. Во зависност од сериозноста на истекувањето, првото нешто што може да го забележите е дамки, каде што ќе најдете течни точки лоцирани на патеката или подот во гаражата.

Други карактеристики

Најдобри понуди