.

.

Римско Италија Италијанско знаме Бебето за менување на подлогата Преносно новороденче водоотпорна пелена со лесна патека за менување на мат

Римско Италија Италијанско знаме Бебето за менување на подлогата Преносно новороденче водоотпорна пелена со лесна патека за менување на мат

DEN 223.84

Количина на стоки
Тековен

Чист памучен материјал, еднострано печатење, 20 x 28 инчи Заборавете на облекувањето на вашето бебе на валкано седиште или трева за прошетка. Променете ги удобно пелени дома и на отворено со ова покривање на подлогата. Може да биде на кое било место : автомобил, трговски центар, патување, прошетка, поклопец на душеци или кое било друго место. Променете го вашето бебе со нашите преголеми влошки за промена. Оваа голема перница му обезбедува на вашето бебе супериорна контрола и стабилност додека ја штити површината од случајни излевања. Нудејќи целосна заштита на телото и удобно менување на пелена, вашето бебе ќе се чувствува пријатно на оваа голема преносна подлога за промена. Ткаенината е композит на еколошки активни обоени плетени памук и еколошки TPU, кој има и удобност на памук и водоотпорна функционалност на TPU. Машината што се мие, миење на ладна вода (обично пристигнува во рок од 7-15 дена од пратката). Чист памучен материјал, еднострано печатење, 20 x 28 инчи. Заборавете на облекувањето на вашето бебе на валкано седиште или трева за прошетка. Променете ги удобно пелени дома и на отворено со ова покривање на подлогата. Може да биде на кое било место : автомобил, трговски центар, патување, прошетка, поклопец на душеци или кое било друго место. Променете го вашето бебе со нашите преголеми влошки за промена. Оваа голема перница му обезбедува на вашето бебе супериорна контрола и стабилност додека ја штити површината од случајни излевања.

Други карактеристики

Најдобри понуди