.

.

Автоматски златен декор за домашни елементи фигурини за мали животни модерен стил

Автоматски златен декор за домашни елементи фигурини за мали животни модерен стил

DEN 127.84

Количина на стоки
Тековен

【Лесен за употреба】 Може да се користи како рачка за кутии за ткива, кутии со бонбони, итн Тоа е добар избор за вашиот lубовник, пријатели или семејство да слави специјални и скапоцени моменти во животот. 【Широко користени】 Малите статуи на животни во средновековен ретро стил, исто така, можат да ги украсат вашата дневна соба, спална соба, бања, полица за книги, ТВ-кабинет, маса во кревет, мантел, работна површина, итн. Површината е полирана со прекрасен и мазен изглед. 【Содржина на пакетот】 Златните фигурини на елени * 1 и ореви * 1. 【Грант за враќање】 Декорациите за мали животни се изработени од легура на цинк и се обложени со слој злато. Сјајно е, но лесно е да се изгребат. Ако производот што го добивате е оштетен, ве молиме слободно контактирајте не за поврат или замена. 【Лесен за употреба】 Може да се користи како рачка за кутии за ткива, кутии со бонбони, итн. Тоа е добар избор за вашиот lубовник, пријатели или семејство да слави специјални и скапоцени моменти во животот. 【Широко користени】 Малите статуи на животни во средновековен ретро стил, исто така, можат да ги украсат вашата дневна соба, спална соба, бања, полица за книги, ТВ-кабинет, маса во кревет, мантел, работна површина, итн. Површината е полирана со прекрасен и мазен изглед. 【Содржина на пакетот】 Златните фигурини на елени * 1 и ореви * 1. 【Грант за враќање】 Декорациите за мали животни се изработени од легура на цинк и се обложени со слој злато.

Други карактеристики

Најдобри понуди