.

.

Четка за садови Со Дозер За Сапун Четки За Кујнски Сапун За Садови За Мијалник За Тенџере Чистење На Нелепливо Масло Чистење На Кујна

Четка за садови Со Дозер За Сапун Четки За Кујнски Сапун За Садови За Мијалник За Тенџере Чистење На Нелепливо Масло Чистење На Кујна

DEN 100.80

Количина на стоки
Тековен

Најдобро за кујна и бања : Држете се подалеку од ' рѓата на маслото и тенџерето, можете да ги отстраните дамките на кујната и шалтерот за бања, шпоретот и аспираторот Задебелена четка со влакна : Висококвалитетни влакна од четка, подобри во отстранување на тврдоглавите дамки, нема да ја оштетат површината на уредот, лесни за плакнење, удобни и практични. Нанесете на сите површини : главата на четката за чистење погодна за тврдо и меко чистење на када, ѕид со плочки, тепих, под итн. Лесен за употреба, лесен за чистење : со оваа четка за чистење, секојдневното чистење е лесно, компактен тенџере/диск/садови, лесен за чистење и плакнење, чист и влажен, добар помошник за тврдоглави дамки. Може да складира детергент, што е многу погодно и ја намалува тешкотијата при миење садови. Име : четка за Миење Садови Со Спецификација на дозерот За сапун : Големина : 13,5*9*9СМ Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, нерѓосувачки челик, Силиконска Боја : Вклучено сиво, зелено Пакување : 1 Четка За Машина за Миење Садови Со Диспензерот За Сапун (1 Држач) 2 Четки За Машина за Миење Садови Со Дозер За Сапун (2 Држачи) Забелешка Кога користите, не додавајте премногу детергент, треба да оставите простор за стискање.

Други карактеристики

Size:
13.5*9*9CM
Material:
ABS, stainless steel, silicone
Color:
gray, green
Package Included:
1 Dishwasher Brush with Soap Dispenser (1 Holder):
2 Dishwasher Brushes with Soap Dispenser (2 Holders):
Note:
When using, do not add too much detergent, you need to leave room to squeeze:
  :

Најдобри понуди