.

.

Стенд за лаптоп Нулакси, ергономски седат да застане конвертор на држачот на лаптопот, прилагодлива висина од 2,1 до 13,8, поддржува до 22 bs, компатибилни со MacBook, сите ла

Стенд за лаптоп Нулакси, ергономски седат да застане конвертор на држачот на лаптопот, прилагодлива висина од 2,1 до 13,8, поддржува

DEN 879.84

Количина на стоки
Тековен

Широка компатибилност : Ние создаваме прифатлива лента за лаптоп дизајниран со креативност и квалитет за да ви помогнеме да создадете уникатен и удобен работен простор! Таа одговара на целата големина на лаптопот од 10 до 17 инчи, како што се Mac Book, Mac Book Air, Mac Book Pro, Microsoft Surface, Google Pixelbook, Dell XPS, HP, ASUS, Lenovo, Acer, Chromebook и многу повеќе Седнете да застанете на конверторот на држачот на лаптопот : Стендот за лаптоп Нулакси може да ја подигне висината на вашиот лаптоп екран флексибилно од 1,2 "до 20", што ви обезбедува удобна позиција без оглед на тоа да седите или да застанете, доведувајќи го екранот на лаптопот до ниво на очите, се подобрува вашето држење на телото и помага во олеснување на болката во вратот, грбот и напрегањето на очите. Компјутерскиот штанд е мора да има производ за домашни канцеларии и корисни канцелариски додатоци за мажи и жени. Дизајн на ергономска и висока прилагодливост : Прилагодлива висина и навалување за да можете да го аголизирате лаптопот за максимална визуелна удобност, одлично за поставување на биро. Уникатната рачка за повлекување на дизајн, ве тера да се префрлите и да застанете држење на држење во секунди. (Забелешка : Не целата висина и агол се доволно стабилни додека пишувате на тастатурата за лаптоп. Може да почувствувате дека штандот се разбудува додека пишувате на тастатурата на лаптопот на одредени нивоа на висина. Значи, ние силно препорачуваме да го користите овој штанд со надворешен Bluetooth тастатура и глувче. Издржлива и сигурна : Екстремно цврстата градба обезбедува обезбедување на квалитет, тежи 1,25 кг (2,76 bs) и поддржува тежина до 22 фунти (10 кг) на врвот. Гумените влошки и два стожерни споеви промовираат стабилност. Алуминиумскиот панел со дупка за вентилација дополнително ја подобрува дисипацијата на топлина. Заштеда на простор : Овој преносен преносен лаптоп кревач е многу лесен за употреба-не се поставува и заштеда на простор на бирото, исто така супер компактен кога е склопен, ја одржува вашата работна маса уредна, можете да го користите овој преклопен лаптоп штанд и дома и канцеларија, тоа е Совршен додаток за подобрување на работното искуство, мора да има за конференција. Широка компатибилност : Ние создаваме прифатлива лента за лаптоп дизајниран со креативност и квалитет за да ви помогнеме да создадете уникатен и удобен работен простор! Таа одговара на целата големина на лаптопот од 10 до 17 инчи, како што се Mac Book, Mac Book Air, Mac Book Pro, Microsoft Surface, Google Pixelbook, Dell XPS, HP, ASUS, Lenovo, Acer, Chromebook и многу повеќе. Седнете да застанете на конверторот на држачот на лаптопот : Стендот за лаптоп Нулакси може да ја подигне висината на вашиот лаптоп екран флексибилно од 1,2 "до 20", што ви обезбедува удобна позиција без оглед на тоа да седите или да застанете, доведувајќи го екранот на лаптопот до ниво на очите, се подобрува вашето држење на телото и помага во олеснување на болката во вратот, грбот и напрегањето на очите.

Други карактеристики

Најдобри понуди