.

.

Aain® LT10 Тешка Тежина Нафта Абсорбента Мат Влошки Ролна, Универзална Масло Абсорбента Ролна, Сива, Премија, Тешка Категорија, Полипропилен, Апсорпција Душеци 150 ' L x 15 W

Aain® LT10 Тешка Тежина Нафта Абсорбента Мат Влошки Ролна, Универзална Масло Абсорбента Ролна, Сива, Премија, Тешка Категорија, Полипропилен,

DEN 539.52

Количина на стоки
Тековен

Силен, издржлив : 100% полипропилен се термички врзани за да бидат толку издржливи што нема да рипуваат, кинат или кршат дури и кога се заситени Одлична вредност за вашите пари : абсорбентните душеци aains траат 2 пати подолго од обичните душеци за помалку промени; перфорациите со лесно кинење значат помалку отпад за да ви заштедат пари. Чисто го апсорбира маслото : високо апсорбирачката конструкција со ситни влакна нема да остави зад себе течности или остатоци од влакна. Апсорбира Каква Било Течност : влошките што апсорбираат масло апсорбираат и задржуваат масла, течности за ладење, растворувачи и вода. Практично перорирана ролна. Тешките влошки може да се заѕвонат и повторно да се користат.

Други карактеристики

Најдобри понуди