.

.

Десктоп Bluetooth Полица За Книги Звучници, 50 Вати Макс Хифи Студио Монитор Компјутерско Биро Стерео Активен И Пасивен Систем За Звучници, Вграден Дигитален Аудио Заси?

Десктоп Bluetooth Полица За Книги Звучници, 50 Вати Макс Хифи Студио Монитор Компјутерско Биро Стерео Активен И Пасивен Систем За Звучници,

DEN 1683.68

Количина на стоки
Тековен

МОЌНОСТ од 50 ВАТИ : со максимална моќност од 50 вати, овие звучници на полицата за книги на хифи лесно можат да ја наполнат вашата соба со звук додека се јасни и звучни во исто време Секој звучник има 3" сабвуфери и 1 " твитерџии за баси искуство. АКТИВЕН И ПАСИВЕН ПАР ЗВУЧНИЦИ : овој сет на звучници вклучува активен звучник, пасивен звучник, американски адаптер, оптички кабел, жица За поврзување L&R, далечински управувач и кабел од 3,5 mm ДО 2 RCA за да се максимизираат можностите на звучникот. ИЗОБЛИЧУВАЊЕ СЛОБОДЕН ЗВУК : со 1 инчен милар купола високотонец единици, 8 оми импеданса, и добар опсег на фреквенција, вашата соба ќе биде исполнет со јасна звучна аудио репродукција. Поставете го на бирото или на вашата полица за да уживате полни со богати стерео ефекти. BLUETOOTH КОМПАТИБИЛЕН : Уживајте во поврзувањето без проблеми со Компатибилноста на bluetooth на овие звучници на полици за книги! Лесно спарете се со кој било од денешните уреди Bluetooth, нека бидат лаптопи, таблети или паметни телефони.

Други карактеристики

Најдобри понуди