.

.

Nht Медиуми Серија 2-Начин Тенок Центар Канал Звучник-Чиста, Hi-Rese Аудио | Запечатени Кутија | Алуминиум Возачи | Една Единица, Висок Сјај Црна

Nht Медиуми Серија 2-Начин Тенок Центар Канал Звучник-Чиста, Hi-Rese Аудио | Запечатени Кутија | Алуминиум Возачи | Една Единица,

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

со тенок дизајн на профилот, лесно монтирајте ја оваа централна монтажа на звучниците на централниот канал на ѕидот или над или под телевизор (со опционална заграда) или ставете ја на маса или полица уживајте во јасна репродукција на звук со истиот високотонец од 1 инчи и среден вуфер од 5,25 инчи што се користи во сите звучници на медиумските серии на нхт. јасно слушајте музика и филмови речиси насекаде во собата благодарение на пошироката звучна сцена генерирана од овој 3-насочен дизајн. спарете се со други елегантни и модерни стилизирани компоненти на медиумски серии за моќен систем за домашно кино што ги комплиментира модерните дисплеи со рамен екран. лиценциран од лабораториите долби за репродукција на атмос, направете го овој звучник дел од надграденото искуство со опкружувачки звук. Медиумска Серија Тенок Центар Канал Звучник. Донесете Ја Серијата Nht Медиуми Тенок Центар Канал Звучник - Висок Сјај Црн дом за одлично аудио и музика без да доминирате во просторијата. Со тенок дизајн на профилот, лесно монтирајте ја оваа централна монтажа на звучниците на централниот канал на ѕидот или над ИЛИ под ТЕЛЕВИЗОР (со опционална заграда) или ставете ја на маса или полица.

Други карактеристики

Најдобри понуди