.

.

Саијин Bluetooth Звучници На Полица ЗА Книги, 40W X 2 Напојувани ТВ Звучници со 4 Инчен Вуфер, Звучници На Грамофони Со Оптички/AUX Влез/Сабвуфер Линија За КОМПЈУТЕР и Телеви?

Саијин Bluetooth Звучници На Полица ЗА Книги, 40W X 2 Напојувани ТВ Звучници со 4 Инчен Вуфер, Звучници На Грамофони Со Оптички/AUX Влез/Сабвуфер

DEN 1279.84

Количина на стоки
Тековен

Звучниците на полицата за книги bluetooth се изградени со високотонец од свилена купола од 0,5 инчи и вуфер од 4 инчи Ве молиме префрлете го плеерот за снимање НА ЛИНИЈА наместо ФОНО НАДВОР кога се поставувате со звучниците на полицата за книги со плеер за снимање. Жични и Безжични Влезови : достапни се оптички, коксијални, RCA влезови. ПОД-НАДВОР приклучок поддржува поврзување со сите напојувани сабвуфери што ги имате при рака. Напојувани Звучници За Полици За Книги со Bluetooth-Спарете ги звучниците на полицата за книги со вашиот паметен телефон, таблет, Mac или КОМПЈУТЕР за да пуштате музика безжично, нема потреба да се занимавате со неуредни жици. Додадете Сабвуфер на Звучниците На Полицата За Книги-активните звучници на полицата за книги се изградени со високотонец од свилена купола од 0,5 инчи и вуфер од 4 инчи, што ви носи искуство за слушање на опкружувачки домашен театар СО приклучок ЗА ПОД-ИЗЛЕЗ што поддржува поврзување со сите под-вуфери што ги имате при рака. Повеќе Жични Влезови - звучниците на мониторот се изградени Со Оптички И коаксијални влезови поддржуваат 24 битно дигитално аудио од 192k и обезбедуваат врска без загуби со Телевизори и компјутери и Практично поврзување со кој било уред што има излез на слушалки од 3,5 мм или двоен ИЗЛЕЗ НА RCA ви овозможува да се поврзете СО ТЕЛЕВИЗОРОТ преку оптички,и со плеерот за снимање преку rca во исто време, заштедувајќи ви ја цената на друг стерео звучник. Забелешка : ве Молиме префрлете го плеерот за снимање на ЛИНИЈА наместо ФОНО НАДВОР кога се поставувате со звучниците на полицата за книги со плеер за снимање.

Други карактеристики

Најдобри понуди