.

.

ANERIMST Отворено Bluetooth Звучници, Водоотпорен Безжични Звучници Со Факел Пламен Светлина, Кул Gadgets За Мажи Жени, ПРЕДВОДЕНА Фенер За Скара Градинарство Кампување Патио

ANERIMST Отворено Bluetooth Звучници, Водоотпорен Безжични Звучници Со Факел Пламен Светлина, Кул Gadgets За Мажи Жени, ПРЕДВОДЕНА

DEN 1599.84

Количина на стоки
Тековен

ЗВУЧНИЦИ НА ОТВОРЕНО BLUETOOTH : водоотпорните безжични звучници се повеќе од надворешни звучници, но светла за факел за двор, фенери за кампување, ноќни светла и амбиентално осветлување! Надградени 96 ПРЕДВОДЕНИ факели треперат прекрасни танцувачки пламени Надградени 2 режими на осветлување дизајн : ноќно светло и трепкачки режим на пламен. СУПЕРИОРЕН HD ЗВУК и ПОГЛАСНА ЈАЧИНА на ЗВУК : надворешниот звучник може да испорача изненадувачки кристално чист звук и богат бас преку премиум возач и пасивен радијатор. Лесно уживајте во прекрасната музика, без разлика дали е на отворено или во затворени простории. Поддржува функција за двојно спарување, 2 звучници за уживање во звукот за полнење на просторијата од 360°. ДОЛГО ВРЕМЕ ЗА ИГРАЊЕ, БРЗО ПОВРЗУВАЊЕ : Вградена батерија на полнење, времето за играње е околу 18 часа. Ако се користи само за факел, батеријата ќе трае 1 недела. Лесно полнење на батеријата СО USB кабел со 4-5 часа целосно полнење. Надворешен Звучник Bluetooth водоотпорен може да се поврзе за само 3 секунди до 100 стапки подалеку. МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН БЕЗЖИЧЕН ЗВУЧНИК : Спакуван со лесни колци/столбови/куки за повеќе прилики.

Други карактеристики

Најдобри понуди