.

.

Wohome Звук Барови ЗА ТВ СО Сабвуфер, 28-ИНЧЕН 120w Ултра Тенок Опкружувачки Звучник Звучници Систем со Безжичен Bluetooth 5.0 HDMI-Arc Оптички RCA USB AUX Влез,Работи СО 4k &засилувач; HD ?

Wohome Звук Барови ЗА ТВ СО Сабвуфер, 28-ИНЧЕН 120w Ултра Тенок Опкружувачки Звучник Звучници Систем со Безжичен Bluetooth

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Подлабок Бас : 2,1 Канал со 4х 2,5 инчни звучници со целосен опсег и еден моќен сабвуфер од 5,5 Инчи, нашите инженери постојано го прилагодуваа квалитетот на звукот бесконечно, конечно добија задоволителен квалитет на звукот, S99 може да произведе силен тежок бас и опкружувачки звучни ефекти, нежен среден опсег, високи тонови и други перформанси, одличен динамичен аудио систем за домашно кино за вашите и вашите семејства, максималната јачина е 110d B 4 Режими На Еквилајзер На Звук : со dsp технологија, која носи неверојатна јасност и прецизност, ви овозможува да уживате во сите детали за дијалог, музика, игри и филмови; поддржете 4 EQs, вклучувајќи музика, филм, вести и 3d режими, изберете го најдобриот звук според вашиот извор на звук, што повеќе, бас и високи тонови прилагодливи. Повеќекратна Врска : безжичен Bluetooth 5.0 за сите ваши bluetooth вградени уреди како што се паметни Телевизори, телефон, таблет, Компјутери; Жична врска, вклучувајќи HDMI-ARC, оптички, коаксијален, aux за вашите традиционални или паметни Телевизори, проектор, Двд-А и други уреди; USB 2.0 ЗА USB флеш драјвери за репродукција на mp3 музика. Ултра-Тенок 28-Инчен Звучен бар : со модерен и класичен дизајн, висок 2,5 инчи може лесно да се вклопи под вашиот телевизор и десктоп монитор, или можете да го поставите на кабинетот или да го монтирате на ѕидот, лесен дизајн, супер-лесно поставување. Повеќе Карактеристики : ЛЕД дисплеј; испорачан далечински управувач; Испорачан Оптички и aux кабел; 100% услуга за задоволство и доживотна техничка поддршка, какви било прашања, слободно контактирајте не преку порака или информации за контакт на услужната картичка.

Други карактеристики

Најдобри понуди