.

.

Пајл Безжичен Bluetooth Засилувач Систем - 4200w 6CH Напојува Решетката Монтирање Преносни Мулти-Зона Аудио Дома Стерео Приемник Кутија w/RCA, USB, AUX-За Звучник, НА ГОДИШНО ниво

Пајл Безжичен Bluetooth Засилувач Систем - 4200w 6CH Напојува Решетката Монтирање Преносни Мулти-Зона Аудио Дома Стерео Приемник Кутија

DEN 3592.00

Количина на стоки
Тековен

ПОВРЗУВАЊЕ СО BLUETOOTH : мини професионалниот интегриран стерео приемник за внатрешна куќа е опремен w/ Bluetooth безжичен стриминг на музика Работи w / најновите уреди денес, вклучувајќи паметни телефони, таблети, i Phone, компјутер w/ кавга-слободен приемник спарување. МОЌНОСТ од 4200 ВАТИ : Приемникот За Засилувач Со Напојување На Каналот Pyle 6 е совршен за вашиот систем за акустичен опкружувачки звук на ГОДИШНО ниво и домашно кино. Ви дава моќност ОД 4200 W што може да се користи за повеќе звучници со импеданса од 4-8 оми, уживајте во висококвалитетно засилено аудио. 9 ВЛЕЗОВИ : оваа лична пренослива мулти-зона аудио дигитална засилувач кутија поддржува различни надворешни извори-3 пара RCA аудио влез за тјунер, ЦД плеер или лента палуба, 2 1/4" TRS микрофон ВО, AUX IN, USB, SD картичка слот. Исто така, карактеристики ФМ, Bluetooth антена. КОПЧЕ ЗА ПРИОРИТЕТ НА ГЛАС : уредот за миксер за засилување на опкружувачкиот звук има функција ЗА разговор со микрофон каде музиката во заднина се минимизира со притискање на копчето кога сигналот се внесува ВО MIC1. Се користи во страничење, глас и соопштенија. EQ КОНТРОЛИ : подобрениот професионален компактен засилувач на звук за монтирање на решетката има јасни копчиња за напојување, mp3 контроли. W/ одделни контроли на ротирачкото копче-микрофон, AUX, контроли на приоритетно и влезно ниво и независен центар за контрола на јачината на звукот на каналот. Pyle Модел : PT6000 CH 6-Ch Bluetooth Систем Засилувач Приемник 6-Ч. Придвижуван Bluetooth Засилувач Приемник Мулти-Зона Аудио И Микрофон Систем За Контрола СО FM Радио, Микрофон Talkover Функција, 4200 Вати Карактеристики : 6-Канал Напојува Засилувач Мулти-Зона Систем За Аудио Контрола Вграден Во Bluetooth За Безжичен Аудио Стриминг Микрофон Разговор-Над / Глас Приоритет Функција Предниот Панел Контролен Центар Со Дигитален Lcd Дисплеј Aux (3.

Други карактеристики

Најдобри понуди