.

.

Ницебуј Рок Звучници Отворено Водоотпорен Соларни Bluetooth Звучник Светлина Безжична Со TWS Пар Функција&засилувач; Rgb Бои, Поддршка соларна Енергија&засилувач;Dc Задол?

Ницебуј Рок Звучници Отворено Водоотпорен Соларни Bluetooth Звучник Светлина Безжична Со TWS Пар Функција&засилувач; Rgb Бои, Поддршка

DEN 1279.84

Количина на стоки
Тековен

☀●Соларно Напојување+USB Полнење€Нашиот надворешен bluetooth звучник има 2 опции за полнење Може да се полни Со Соларна Енергија и USB Батерија на Полнење. надворешните звучници може да се полнат додека се на сончева светлина (времето на полнење е 1 ден). УСБ-Полнењето трае само 4-5 часа.0 Bluetooth Соларен Bluetooth звучник ефективно растојание до 10 метри (33 инчи), овозможувајќи ви лесно да уживате во прекрасната музика што ви ја донесе звучникот во градината. ☀€ bluetooth звучници со светла € Овие звучници слични на карпи се исто така звучник што емитува светлина. Бидејќи тие се опремени СО RGB LED светла! Додека уживате во музиката, рок звучниците секогаш полека ќе ја менуваат бојата заедно со музиката! Секако дека можете да се префрлите и на фиксна боја/исклучено! Овој блутут звучник на отворено со светла ќе додаде многу забава во вашата градина, двор или двор, покрај базенот!. ☀€Ip44 Водоотпорен + надворешни звучници+ Овој надворешен bluetooth звучници има стандарден ip44 водоотпорен дизајн. Цврстата надворешност на звучникот може да ги издржи сите временски услови.

Други карактеристики

Најдобри понуди