.

.

2 Пакет HDMI Адаптер Женски На Женски HDMI Конектор Спојка Продолжувач Конвертор Поддршка 3D 4K 1080P ЗА Тв Roku Оган Стап Chromecast Nintendo Прекинувач Xbox ЕДЕН PS5 PS4 ЛАПТОП КОМПЈУТЕР

2 Пакет HDMI Адаптер Женски На Женски HDMI Конектор Спојка Продолжувач Конвертор Поддршка 3D 4K 1080P ЗА Тв Roku Оган Стап Chromecast Nintendo

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

HDMI КОНЕКТОР Женски На Женски-Лесно се приклучат на две пократки стандардни HDMI Кабли заедно со удобен HDMI Женски НА HDMI Женски Спојка Адаптер Идеален за продолжување на должината и растојанието помеѓу компјутерите, медиумскиот стриминг плеер или блу-реј плеер до Ултра ХД ТВ, монитор или проектор со HDMI влез. КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен со стандардни и брзи HDMI кабли.0 компатибилен HDMI до HDMI адаптер со Аудио Повратен Канал (ARC), HDMI Етернет Канал( HEC), 48 битни длабочини на бои, 32 канални аудио, Dolby True HD 7.1 audio и 3 D видео; HDCP во согласност со гледањето на содржината заштитено видео. 4 K ВИДЕО ПОДДРШКА : Поддржува Целосна 4k резолуција И 3d Технологија. 4k вклучувајќи 4096x2160, 3840x2160, 2560x1600, 2560x1440, 1920x1200 и 1080 P; 4k видео бара извор опремен СО 4 K, HDMI кабли и излезен дисплеј. PLUG-N-PLAY : овој HDMI адаптер Е Приклучок и Игра, не е потребна инсталација на возачот.

Други карактеристики

Најдобри понуди