.

.

Дејтон Аудио ДЦС165-4 6-1/2 Класичен Сабвуфер 4 Ом

Дејтон Аудио ДЦС165-4 6-1/2 Класичен Сабвуфер 4 Ом

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

4-слој ВЦ со полиимид поранешниот овозможува ракување со голема моќност Вентилиран столб парче и судрат назад плоча обезбеди многу VC патување со минимална компресија. Капачето за парче бакарен столб ја минимизира индуктивноста. Цврста не-притиснато третирана хартија/кевлар конус со гумени опкружувачки. Одлично за домашни и автомобилски апликации. Брз Преглед Дејтонската Аудио Класична Серија сабвуферите нудат солидна вредност по пониски цени. Не беа направени компромиси во дизајнот, материјалите или изградбата на овие солидни моќници од 4 оми. Нагласува Производот Цврст Печат Челична рамка Проветрени пол парче и судрат Назад Плоча индуктивност намалување на бакар пол парче капа Третирани не-притиснат хартија/кевлар конус со гума опкружувачки 4-слој VC со полиимид поранешниот Одличен за Дома и автомобилски апликации Прирачници За Производи / Спецификации Листови / Преземања Дејтон Аудио DCS165-4 Спецификација Лист Дејтон Аудио DCS165-4 Податоци Датотеки додај Ги овие Копчиња за Споделување сподели на фејсбук фејсбук сподели на твитер сподели На Повеќе додади го овој 10 опис на производот сабвуферите од дејтонската аудио класична серија Нудат Солидна вредност по пониски цени. Не беа направени компромиси во дизајнот, материјалите или изградбата на овие солидни моќници од 4 оми. Возачите имаат проветрено парче столб со бакарно капаче, задна плоча со удар за подобрена способност за екскурзија, конус од хартија засилен со кевлар со гумен опкружувачки опкружувач со половина ролна и високотемпературен 4-слоен бакарен гласовен калем намотан на полиимид поранешен. Детали За Производот Серија Звучници Класична Серија Модел Број DCS165 - 4 Листа Цена 5 55.99 Боја Црна Единица Мерка СЕКОЈ UPC 848791001901 Гаранција-Делови 5 Години Гаранција-Труд 5 Години Тежина На Испорака На Производи (lbs.85 Тип На Звучник Сабвуфер Номинален Дијаметар 6.

Други карактеристики

Најдобри понуди