.

.

Полк Аудио Сигна С4 Ултра-Тенок Звучен бар ЗА ТВ СО Безжичен Сабвуфер, Долби Атмос 3Д Опкружувачки Звук, Компатибилен СО 8К, 4К, ХД ТВ, ерц И Блутут, Црн

Полк Аудио Сигна С4 Ултра-Тенок Звучен бар ЗА ТВ СО Безжичен Сабвуфер, Долби Атмос 3Д Опкружувачки Звук, Компатибилен СО 8К, 4К, ХД ТВ,

DEN 6384.00

Количина на стоки
Тековен

НАПРЕДНА УЛТРА-ТЕНКА ЗВУЧНА ЛЕНТА И БЕЗЖИЧНА ПОД-Signa S4 Со надградена низа од 7 возачи и посветен централен канал со целосен опсег обезбедува Вистински 3 D Опкружувачки Звук (долби Атмос 32 сертифициран) и под 5.25" ви дава ШИРОКА ФАЗА НА ЗВУК и ДЛАБОК бас. ЗВУЧНИЦИ ЗА ОТПУШТАЊЕ ЗА ВИСИНСКА ВИСОЧИНА-покрај Твитерџиите Л/Р (1"), (2) Средни Возачи на Тркачка Патека (4,7 "х 1,6") и Центар од 1", звучниците на левата/десната височина (2,6") ги користат висинските канали На Атмос за извонреден 3Д звук над вашата глава. ЕКСКЛУЗИВНИОТ ГЛАС И ТЕХНОЛОГИЈАТА ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА БАСОТ НА ПОЛК, заедно со централниот канал На С4 ви овозможува да ги прилагодите нивоата на глас и бас, така што ќе слушнете кристално јасни дијалози и ќе го максимизирате басот без да пропуштите збор. За максимално влијание, контролирајте го басот на под и звучната лента користејќи Технологија За Прилагодување На басот. ОДЛИЧЕН ЗВУК и ВРЕДНОСТ - на исто ниво со сите звучни ленти од средна до висока класа достапни на пазарот. Со висина од 2,4 инчи, Signa S4 одговара на повеќето простори-лесно поставете ја на ѕид или ставете ја пред ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР. Тоа нема да го блокира долниот раб НА ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР или ДАЛЕЧИНСКИОТ сензор. 1-ПОСТАВУВАЊЕ КАБЕЛ, РАБОТИ СО КОЈ БИЛО ТЕЛЕВИЗОР, ВКЛУЧУВАЈЌИ ГИ И НАЈНОВИТЕ 8 K УЛТРА-HD Телевизори - вклучете го овој систем за помалку од 5 минути—сѐ што треба да направите е да го отклучите кутијата, да се поврзете и подготвени сте да слушате.

Други карактеристики

Најдобри понуди