.

.

Клипш Синергија Црна Етикета Под - 100 10 Сабвуфер Со Предно Отпуштање со 150 Вати континуирана моќност, 300 вати Динамична Моќност и Целосно Дигитален Засилувач За Моќе?

Клипш Синергија Црна Етикета Под - 100 10 Сабвуфер Со Предно Отпуштање со 150 Вати континуирана моќност, 300 вати Динамична Моќност и

DEN 3004.32

Количина на стоки
Тековен

Откачи бакар пред-отпуштање Кераметални вуфери 10-инчен, возач со предно пукање. 150 вати континуирана, 300 вати динамична моќност. Силна, флексибилна, отстранлива решетка. Целиот дигитален засилувач за висока ефикасност и точност на звукот од вистински извор. МОРА да бидат поврзани СО АВ Приемник, процесор, или пред-засилувач. Современа завршница за лесно интегрирање со секој декор. Димензии : 14 "H x 12. Што има во кутијата : (1) Под-100 Сабвуфер и кабел за напојување - жиците за поврзување не се вклучени. Ставете го вашиот сабвуфер во агол за оптимални перформанси.

Други карактеристики

Најдобри понуди