.

.

Визио М-Серија Се-Во-Едно 2.1 Извонредна Звучна Лента со 6 Звучници со Високи Перформанси, Долби Атмос, ДТС: Х, Вградени Сабвуфери И Компатибилност Со Алекса, Модел М213?

Визио М-Серија Се-Во-Едно 2.1 Извонредна Звучна Лента со 6 Звучници со Високи Перформанси, Долби Атмос, ДТС: Х, Вградени Сабвуфери И Компатибилност

DEN 2640.00

Количина на стоки
Тековен

Звучната Лента број 1 на америка* ВИЗИО ги полни домовите со навистина извонредно аудио повеќе од 10 години, а нашите звучни шипки едноставно продолжуваат да се подобруваат Горди сме што на нашите клиенти им обезбедуваме врвни аудио производи кои оживуваат филмови, емисии, подкасти, музика и многу повеќе како никогаш досега. (*#1 Бренд За Звучна Лента ВО 1 ЧАС 2022 Извор : Групацијата Нпд/Услугата За Следење На Мало, САД, базирана на единици, Јануари. - Јуни 2022 година заедно.Тип На Монтирање : Монтирање На Ѕид. Извонреден звук, донесен кај вас од луѓе кои сакаат звук. - Долби Атмос И ДТС : Х аудио технологиите ги пленат вашите сетила со реални звуци над и зад вас за изведба што целосно ве потопува во светот на вашата забава. Тоа е психоакустика, но можете да ја наречете магија. - Оптичка илузија ЗА вашите уши, DTS виртуелна : X технологија обезбедува чувство на звучници поставени низ вашата соба, над и зад вас, за звучен пејзаж кој е неверојатно жив. Вашите омилени, начинот на кој требаше да се слушнат. - Потпрете се и изгубете се во вашата омилена содржина со 98d B премиум аудио напојувано од 6 звучници со високи перформанси. Со интегрирани високотонци и вуфери, оваа звучна лента обезбедува јасност, просторност и влијание до импресивни 50 Hz. Минималистички дизајн. Максимално влијание. - Благодарение на вградените двојни сабвуфери и целосно интегрираниот дизајн, на звучната лента Од Серијата М-Во-Едно не и требаат надворешни компоненти за да звучи најдобро.

Други карактеристики

Најдобри понуди