.

.

Apevia CF1012S - BK 120mm 4pin Молекс &засилувач; 3pin Матичната Плоча Црна Тивок Случај Вентилатор

Apevia CF1012S - BK 120mm 4pin Молекс &засилувач; 3pin Матичната Плоча Црна Тивок Случај Вентилатор

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Апевија 120мм 4пин Молекс и 3пин Матична Плоча Ултра Тивок Вентилатор На Куќиштето Поврзете Се Со Напојување или Матична Плоча. 120мм х 120мм х 25мм. Воздушна Моќност : 12 ВДЦ. Проток На Воздух : 57. Брзина на вентилаторот : 1350 10% ВРТЕЖИ во МИНУТА. Ниско Ниво На Бучава : 24. 7 велика британија. Очекување На Животот : 30, 000 Час. Опции за боја : Црна (W/o LED Светло), Сина, Зелена, Црвена, Портокалова, Бела, Повеќебојна. Подобрете го ладењето и протокот на воздух во вашиот случај/систем со оваа Апевија 120мм црн тивок вентилатор. Тој нуди неверојатно ладење за да се зголеми долговечноста и стабилноста на системот и компонентите. Во меѓувреме, додава гламур и карактер на ВАШИОТ КОМПЈУТЕР.

Други карактеристики

Најдобри понуди