.

.

Нордиски Ракави За Подигнување На Лактот Среден Пакет Со Ракави За Компресија На Глуждот XLarge

Нордиски Ракави За Подигнување На Лактот Среден Пакет Со Ракави За Компресија На Глуждот XLarge

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Лактот Ракави Преземање На Вашите Перформанси на Следното Ниво - Од Страна На Премиум Кревање Тегови Бренд Нордиските Кревање Ракавот Од Неопренови од 5 мм Обезбедува Најдобра Поддршка И За Мажи И За Жени-Ве Молиме Проверете Го Списокот Со Слики за Табела со Големини . КОМПРЕСИЈА НА ГЛУЖДОТ-Ракавите помагаат во поддршката и заградата на зглобовите на глуждот и за закрепнување и за превенција од повреди. УДОБНО-Дизајнирано имајќи ја предвид удобноста со рамномерен притисок низ ракавот за ефект на заградување. КОМПРЕСИЈА НА ГЛУЖДОТ-Ракавите помагаат во поддршката и заградата на зглобовите на глуждот и за закрепнување и за превенција од повреди. КОМПРЕСИЈА НА ГЛУЖДОТ-Ракавите помагаат во поддршката и заградата на зглобовите на глуждот и за закрепнување и за превенција од повреди.

Други карактеристики

Најдобри понуди